AKTİVİTELER

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya Balon Turu
Tur programı (Kapadokya için):

- Adres ve otelinizden alma sabah 04:00-05:00

Firmamız sizin için Antalya veya Türkiye’nin herhangi bir şehrinde Kapadokya Tur programınızı hazırlamakta, Balon, otel ve Kapadokya tur organizasyonunuzu yapmaktadır. 

Balon gezisine katılmak isteyen misafirlerimizle gün doğumundan önce kendilerine belirtmiş olduğumuz saatlerde konakladıkları otelden firmamıza ait servis araçlarımızla siz değerli misafirlerimizi alarak balon turu organizasyonumuza başlıyoruz… 

Havada süzülen rengarenk balonlarla eşsiz görüntüleri yakalayabileceğiniz balon turları ile binlerce yükseklikten bulutların arasında hem gün doğumunu seyredebilirsiniz hem de birbirinden güzel sosyal medyada paylaşabileceğiniz fotoğraflar çekinebilirsiniz. Bir saat süren Kapadokya balon maceranızın ardından organizasyonlarımız bitmemektedir. Güvenli bir inişle birlikte iniş yaptığımız bölgede çalışma arkadaşlarımızla hazırladığımız isimlerinize özel hatıra balon uçuş sertifikası ve alkolsüz şampanya kutlamasıyla görsel bir şov organizasyonumuz bulunmaktadır. Kutlamalarımız bittikten sonra sizleri tekrar almış olduğumuz noktalara bırakırız. Balon turu organizasyonumuzun toplam süresi üç saati bulmaktadır. 

Kapadokya Balon Turu
Kapadokya Balon Turu
Fiyata dahil olanlar:

- Adres ve otelinizden alma ve bırakma
- Kahvaltı
- Uçuş  

Fiyata dahil olmayanlar:

- Öğle Yemeği
- İçecekler 

Not:

Balon turu hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Mehtur Travel 

Tuzcular Mah. Paşacamii Sokak No:10B Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya / Türkiye
T: +90 242 243 22 68
F: +90 242 242 70 17
M: +90 532 543 15 53
(24 Saat Açık) 
mehtur@mehturtravel.com

Bizi takip edin

Built with Mobirise css website template