TANSFER

Transfer
Transfer

Yabanacı bir şehre veya ülkeye geldim nasıl otelime gideceğim? Adresimi nasıl bulacağım ? Patronumu kim karşılayacak? Çok fazla kişiyiz, nasıl gideceğiz?
Mehtur Travel olarak artık seyahate çıkmadan başlayan bu streslerden sizleri kurtarıyoruz, yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmeniz,
Kaliteli, konforlu , güvenli bir şekilde Antalya Havalimanından otelinize veya istenilen yerden istenilen adrese toplu , vip veya tek kişi olarak transferleriniz yapılır, istek ve talepleriniz için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

VIP transfer

VIP transfer denildiğinde aklınıza güvenli, konforlu ve kişiye özel transfer hizmeti gelmelidir. Sizin tercih ettiğiniz araç ile sizlere en iyi ulaşım hizmetini Mehtur Travel olarak sağlıyoruz. Üstelik bu hizmeti oldukça ekonomik bir şekilde yapıyoruz. Günün hangi saatinde olursa olsun transfer hizmetimizden yararlanabiliyorsunuz. Eğitimli ve deneyimli şoförlerimizin kullandığı araçlar son model olmakla beraber 1-6, 1-13 kişilik gruplar halinde de araçlarımıza binip dilediğiniz noktaya ulaşabiliyorsunuz. Bizlere günün her saatinde tek bir telefon ile ulaşmanız mümkündür.

vip transfer

Transfer Formu

Mehtur Travel 

Tuzcular Mah. Paşacamii Sokak No:10B Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya / Türkiye
T: +90 242 243 22 68
F: +90 242 242 70 17
M: +90 532 543 15 53
(24 Saat Açık) 
mehtur@mehturtravel.com

Bizi takip edin

This page was built with Mobirise site template